10334352_10152440810354709_465065406890911542_n

Evlenmeden Olmaz

Ana Sayfa » Genel Sağlık » Evlenmeden Olmaz
Paylaş
Tarih : 28 Ekim 2015 - 14:48

evleZor günlerden geçiyoruz. Ülkemiz bu kadar derin acıları kaldırmakta zorlanırken arada bir yaşama devam edebilmek ve akıl sağlığını yitirmemek adına gülmek gibi Mezlow’un kitabında da belirttiği gibi temel gereksinimlerimiz var.

Aksi halde kimilerimiz beyin kanamasından, kimilerimiz kalp krizinden bu kadar acı olay sırasında sıyırmazsak öleceğiz. Hele de bir ruhumuz ve duyarlılığımız var.

Nitekim dün toprağa verdiğimiz Hande Değirmencioğlu 37 yaşında yaşamda bu kadar acıya dayanamayıp kalp krizinden erkenden aramızdan ayrılanlardan. Genç bir yazar ve erken bir ölüm. Yaşam böylesine kısa ve sonunun ne zaman biteceğini bilemediğimiz bir yolculuk.

Hal böyleyken iş, güç, tramvalar arasında bu pazar kendime zaman ayırmak adına yönetmeliğini Yasemin Türkmenli’nin yaptığı ve kadın elinden çıktığı her halinden belli olan baş rollerinde Cansel Elçin, Özge Özberk, Hakan Eratik’in oynadığı filme izlemek istediğim diğer filmde yer bulamadığımdan Evlenmeden Olmaz filmine girdim.

Ama iyi ki girmişim nasıl eğlendim, nasıl güldüm bilemezsiniz hatta kesinlikle son yıllarda en çok güldüğüm yapıt.

Konusunu başka yerlerde rahatlıkla okuyabilirsiniz o yüzden burada yeniden yazmayacağım ama adına bakıp cinsel içerikli sanmayın tam tersi öpüşme sahneleri bile yok denecek kadar az.

Kendi naifliği ve masumluğu içinde ilerleyen bir film. Hakan Eratik ve Cansel Elçin oyunculukta harikalar yaratıyor ama Cansel Elçin bir tık önde. Kendisini hem dram rollerinde izlemişken bu filmdeki rolüyle ters köşe yapıyor adeta.

Bayağı ucuz bir komedi değil. Son derece seviyeli ve kaliteli bir yapım. İnce ince kimi Türk filmlerine örneğin Babam ve Oğlum gibi göndermeler yapıyor.

Film kadın, erkek hepimizden izler taşıyor ve bize bizi farklı 3 kadın, 3 erkek tiplemesinden anlatarak ayna tutuyor. Müzikler harika yine bayıldım.

Canı sıkılanlara ideal sonunu biliyorsunuz ama bu sefer fark ayrıntılarda ve o ayrıntılarda çok eğleniyorsunuz. Benden söylemesi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Pirinç Suyunun Cilde Faydaları
Pirinç Suyunun Cilde Faydaları

Pirinç suyu ten rengini beyazlaştırır ve ciltteki kahverengi lekelerin renginin açılmasına yardımcı olur. Özellikle cilt beyazlatmak isteyenler

Kuşkonmazın Faydaları
Kuşkonmazın Faydaları

Ülkemizde çok yenen bir yiyecek olmamakla beraber aslında oldukça faydalı bir yiyecektir kuşkonmaz. Biz de bu yazıda onun bilinen ve bilinmeyen

Nekrofobi Nedir
Nekrofobi Nedir

Bu yazıda işi çok uzatmadan Size hap bir bilgi vereceğiz. Birçoğumuzun bildiği ama adını koyamadığı nekrofobi konusunu kısaca açıklayacağız. Nekrofobi Ceset

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz