10334352_10152440810354709_465065406890911542_n

Her Şey Aşktan

Ana Sayfa » GÜNCEL » Her Şey Aşktan
Paylaş
Tarih : 01 Şubat 2016 - 14:00

NEDPEu2rBiz kızımla haftalardır beklediğimiz Her Şey Aşktan filmini izlemek için cuma akşamı ilk seansına günler öncesinden yer ayırtıp kızımın arkadaşları ile gittik.

Evet biz bu filmi sabırsızlıkla bekliyorduk zira Bizler Özcan Deniz var olduğundan onun muhteşem hayranlarıyız. O yüzden biraz taraflıydık.

Ben kendi adıma Fahriye Evcen ile oynadığı film dışında kendi özgün senaryolarını yazdığı bütün filmlerine bayılmıştım. O film belki de Kore uyarlaması olduğundan sarmamıştı ama Ya Sonra ile Sevimli Tehlikeli filmleri benim için oldukça farklı sinema dili kullanan filmlerdi ki Özcan Deniz yapımcısı olduğu bu filmde yine farklı bir sinema dilinin kullanılmasına olanak yaratmış ve film klasik bir romantik komedi olmaktan öteye geçmiş.

Ben sürprizi bozmamak adına açıklamayacağım ama şunu net söyleyebilirim ki bu sinema dili biraz daha üzerinde çalışılırsa Özcan Deniz sinemasını Uluslararası arenaya taşıyabilir. Benzerlerine daha önceden rastlamadığımız bir dil bu zira. Biraz epik o kadarını söyleyim. Ama gerisini gidin kendiniz görün derim ki bu kurgu için bile film izlenmeye değer.

Müzikler konusu ise adeta efsane. Zaten ilk 10 dakikada Mehmet Erdem görünce gerisinin ne önemi var diyebilirsiniz ama filmin ilerleyen dakikalarında farklı sanatçılar da var ki onları da söylemeyelim ki biraz daha merak edin.

İlk defa oyunculuk deneyen Mithan Can Özer rolüne gayet güzel oturmuş, hiç ilk filmi gibi değil. Kötü aşığı fazlasıyla iyi oynuyor.

Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir bildiğimiz gibi çok harika bir oyunculuk var denemez ama şirinler ve rollerine oturuyorlar.

Özcan Deniz’İn filmde sıra dışı bir rolü var ki eminiz ki izlerken güleceksiniz.

Sonuç olarak hoş, komik bir film arıyorsanız her an kötü haberler duyduğumuz şu günlerde bu film size de iyi gelecektir. Benzerlerinden açık ara farklı bir çalışma. Keyif alacağınız kesin.

 

Etiketler : ,

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Efsane Kitap ve Film Dövüş Kulübü’nden Hayatı Sorgulamanıza Sebep Olacak 25 Müthiş Alıntı
Efsane Kitap ve Film Dövüş Kulübü’nden Hayatı Sorgulamanıza Sebep Olacak 25 Müthiş Alıntı

Güçlü kalemiyle tüm dünyada ün kazanmış olan yazar Chuck Palahniuk’ten tüketim kültürüne, hırs ve üstünlük duygusuna, güzellik idealine

Yitik Kuşlar Filmi: Tüm Son Sesini Duyamayacağımız Seslere
Yitik Kuşlar Filmi: Tüm Son Sesini Duyamayacağımız Seslere

Aren Perdeci ve Ela Akyamaç  iki genç sinemacı. Sinemaya olan büyük sevdalarını ilk filmleri olan Yitik Kuşlara ilmek ilmek işlemişler. İlk

13 Mart Ankara Katliamı ve Düşündürdükleri
13 Mart Ankara Katliamı ve Düşündürdükleri

Destina ismi farklı dillerde farklı anlamlara gelen ve farklı söyleniş biçimleri olan bir isim. Destinanın annesi de tıpkı Benim gibi ve birçok

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz