10334352_10152440810354709_465065406890911542_n

Şirehan Otel

Ana Sayfa » YAŞAM » Şirehan Otel
Paylaş
Tarih : 09 Kasım 2015 - 16:22

8-tBazı şeyleri yazmaya kelimeler yetmez tam olarak anlatabildiğinize başkaları ikna olsa bile siz olamazsınız.

Nitekim son Antep seyahatimde kaldığım ve hem çok merak ettiğim Şirehan Otel tam da böyle.

Ben ne yazsam eksik kalacak. Açıkçası otel birçok otelin tam tersine internet adresinde göründüğünden çok daha güzel.

Bu otel bu fiyattan çok daha fazlasını hak ediyor diyebilirsiniz örneğin zira rakamlar oldukça makul, o yüzden Gaziantep’de bu otelde kalmak, bu dokuyu yaşamak çok daha makul.

Otelin gecesi ayrı güzel, gündüzü ayrı, yemek yerken çalan müzik günün bütün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor ve dinleniveriyorsunuz.

Bunun yanında odalara girdiğinizde zaman dursun ve hep orada kalayım diyorsunuz zira sanki zaman makinesine bindiniz ve 1800’lü yıllara ışınlandınız öylesine sofistike bir atmosfer.

Ama tamamen akıllı sistemler ile donatılmış odalarda her şey elektronik. Yattığınız yerden tüm ışık sistemini kontrol edebiliyorsunuz ve uydudan LED 80 ekran televizyonlarda istediğiniz kanalı izleyebiliyorsunuz.

Bunun yanında odalarda kettle ve çay kahve servisi müesseseden. Canınız ne zaman isterse çayınızı kendinizi demleyip içebilirsiniz.

Otelin kuru zeytinyağlı dolması ise Mehmet Yaşin’in ünlü tabiriyle damak çatlatan türden. Yok böyle bir lezzet.

Gelelim sabah kahvaltısına her tür detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Günün çorbası muhteşem. Öyle bir açık büfe kahvaltı var ki tüm gün yapacağınız kahvaltı ile ayakta kalır ve acıkmazsınız, yok yok yani.

Canınız mı sıkkın, bir süre herkes ve her şeyden uzak mı kalmak istiyorsunuz atın kendinizi Şirehan Otel’e ve kendinizi şımartın.

Döndüğünüzde insanlar sizi çok daha mutlu ve dingin bulacak, gözlerinizdeki pırıltının sebebini bulmaya çalışacaklar. Unutmayın siz bunu hak ediyorsunuz. Yaşam böyle anları yakalamak dışında nedir ki zaten.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Dünyanın En Ünlü Mart Festivalleri
Dünyanın En Ünlü Mart Festivalleri

1 Bali Spirit Festivali (29 Mart-3 Nisan 2016) Ubud, Bali, Endonezya Bali Spirit, Wanderlust festivali gibi hızla büyüyen yeni bir fenomen. Yemyeşil

Yaşam İçin 13 Satır
Yaşam İçin 13 Satır

1. Seni sen olduğun için değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum., 2. Hiç kimse gözyaşlarını haketmez, onlara layık olan

Hayat Felsefesi Olabilecek Başarı Sözleri
Hayat Felsefesi Olabilecek Başarı Sözleri

“Başarı son değildir, başarısızlık ölümcül de değildir. Önemli olan devam etme cesaretini gösterebilmektedir.” Bu söz İngiliz politikacı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz