10334352_10152440810354709_465065406890911542_n

Sağlıklı Bronzluk İçin Oxy-bronz Yöntemi

Ana Sayfa » Cilt Sağlığı » Sağlıklı Bronzluk İçin Oxy-bronz Yöntemi
Paylaş
Tarih : 18 Haziran 2014 - 1:00

bronz-ten1

Bronzluk birçok kadın için vazgeçilmez bir durum. Kışın tamamen bembeyaz olduğumuz düşünülürse, yazın güneş sayesinde bronzlaşarak güzel ve farklı bir ten rengi elde ederiz. Bu ten rengi de hem cildimizi daha parlak gösterir hem de bizi makyaj derdinden ğı bu günlerde sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak da zor. Güzellik uğruna solaryuma girmekse sağlığımıza verdiğimiz büyük zararlardan. O halde ne yapmalı?

Güneşe çıkmadan bronzluk sağlayan kremler sağlıksız, fondötenler de kalıcı değil. O zaman yaz sonrası bronz tenlerini koruyarak devam ettirmek isteyenler, sonbahar ve kış mevsiminde de soluk tenle görünmek istemeyen hanımlara “oxy-bronz” yöntemini tavsiye etmeliyiz. “Oxy-bronz” yöntemi ne derseniz: Oksijen basınçlı bakımla bronzlaşmak tanımını yapabiliriz. Üstelik kolay ve daha sağlıklı bir şekilde.

Nasıl Yapılıyor?

Oksijenle yapılan cilt bakımının ardından yine oksijen basıncıyla, bitkisel özlü bronzlaştırıcı serumun cilde nüfuz ettirilmesi oxy-bronzun yöntemi olarak özetleniyor. Sonuç ise; 1,5 saatte derinlemesine bakımla yenilenen bir cilt ve vücudun her bölgesine eşit olarak dağılmış bir bronzluk.

#İlk aşamada peeling ile vücuttaki ölü hücreler temizleniyor.

#Devamında özel cihazla cilde serum aracılığıyla saf oksijen veriliyor. Böylece deri nemlendiriliyor.

#3. aşamada doğal yağlar ve meyve kökleri içerikli serumlar oksijen basıncıyla cilde nüfuz ettiriliyor. Bu şekilde hem ten bronzlaşıyor hem de cilt besleniyor. Pürüzsüz bronzluk ve sağlıkla ışıldayan bir cilt.

Tüm aşamalar tamamlandığında kişi yüksek basınçlı kurutma kabinine girerek 10 dakika gibi kısa bir sürede ciltteki neminin kurumasını sağlıyor ve ardından kıyafetini giyerek seansını tamamlıyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kırışıklık Karşıtı Maskeler
Kırışıklık Karşıtı Maskeler

Kırışıklıklar İçin Yoğurt Maskesi Yoğurt maskesi cildin üst katmanını temizlerken cildi nemlendirir, geniş gözenekleri küçültür, yumuşamasını

Vitiligo Nedir?
Vitiligo Nedir?

Vitiligo dış derinin renk kaybına uğramasıyla oluşan beyaz plaklarla seyreden bir deri hastalığıdır. Modern Tıp Vitiligo için gereken tedavi

Kan Çıbanı
Kan Çıbanı

Size bu yazımda tam çenemde çıkan bir sivilceden bahsedeceğim. Adı kan çıbanı imiş. Eminim aramızda yaşayanlar vardır ama ben yine de öğrendiklerimi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz