10334352_10152440810354709_465065406890911542_n

Zayıflamak İçin Birkaç Özel Yöntem

Ana Sayfa » Beslenme ve Obezite » Zayıflamak İçin Birkaç Özel Yöntem
Paylaş
Tarih : 06 Mayıs 2014 - 20:34

Zayıflamak İçin Birkaç Özel YöntemZayıflamak İçin Birkaç Özel Yöntem

Evet, zayıflamak istiyorsunuz, diyetler yapıyorsunuz, kendizi çok yoruyorsunuz ama başarmıyorsunuz,diyetleri yarıda bırakıyorsunuz şuan bu sorunu yaşayan milyonlarca insan var. Ama hepsi gerçek yöntemin sadece diyetle,kendizi yormakla olmadığını bilmiyorlar. Asıl yöntem inanmak,azmetmek,sabretmek ve nefsinize hakim olmakladır. Siz zayıflayacağınıza inanmazsanız kilometrelerce de koşsanız,hiç yemekte yemeseniz zayıflayamazsınız. Çünkü kendinizi şartlandırmış oluyorsunuz. Bedeniniz artık şartlanmış oluyor. O yüzden inanarak aşağıda vereceğim yöntemleri yaparsanız,kendinizi istediğiniz forma sokabilirsiniz.

Yöntemler :

-Evet çörekotu’nun zayıflama da çok büyük etkileri vardır. Her gün aç karnına bir kaşık yerseniz çörekotunun faydalarını göreceksiniz.

– Öğün sayınızı azaltmak yerine öğünlerde yediğiniz yiyecek sayısını azaltın bu size çok daha kolay gelecektir. Öğün sayısını azaltmak eziyet gibi gelebilir ama öğünlerde yediğiniz yemek,yiyecek miktarını azaltmak çok daha kolay gelecektir.

-Evet her kilolu insan tatlıyı sever ve tatlı yüzünden daha çok kilo alır. Sizin yapmanız gereken şey ise tatlı ihtiyacınızı tatlılarla değil, meyvelerle gidermektir. Böylece hem kilo almazsınız,hemde vücudunuz tatlı ihtiyacını giderirsiniz.

-Bazı özel ve kesinlikle zararsız olan bitki çayları vardır. Bunlar arasında en faydalılarından biri olan Açai Çay’ından alıp içmelisiniz.Bu çayı kolaylıkla bulabilirsiniz çünkü artık marketlerde de bu çay satılıyor.

-Normal içtiğiniz çay iştahınızı açar onun yerinde dediğim gibi daha farklı bitki çayları içmelisiniz.

– Her gün olumlamalar yapmalısınız. ”Ben Zayıfladım,Ben Şuan Zayıflıyorum” gibi olumlamalar yapmalısınız. Siz zayıfladığınıza inanırsanız,evrende sizin zayıflamanızı sağlar.

-Geç saatlerde,akşam saatlerinde hiç bir şey yemeyin. Çünkü akşam saatlerinde vücudun yiyecekleri hazmetmesi yavaşlar.Ve yedikleriniz çok zararlı olabilir.

– 2-3 günde bir,aynanın karşısına geçin ve sesli bir şekilde ”Ben Zayıfladım” deyin. Burada önemli olan bedeninizinde buna inanması ve uyum sağlaması.

Evet sizlerde inanmanın ön planda olduğu böyle yöntemler bulabilirsiniz.İnanın ve yapın.

Hepinize Kolay Gelsin.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa Kısa Obezite
Kısa Kısa Obezite

Obezite Nedir? Obezite vücutta aşırı yağ artımıyla (kilo alımı) ortaya çıkan, çevresel etkilerle tetiklenen genetik zeminli kronik bir hastalıktır. Obezite

En Etkili Yağ Yakan Yiyecekler
En Etkili Yağ Yakan Yiyecekler

1. Zerdeçal Zerdeçal, sarı çiçekli ve büyük yapraklı bir bitkidir. Bu bitki besin haline dönüştürüldüğünde ise sarı renkli bir toz olur.

Sağlıklı Yiyecekler
Sağlıklı Yiyecekler

Yapılan araştırmalara ve uzmanların görüşlerine göre dünyanın en sağlıklı 10 yiyeceği şunlar: Somon: En iyi anti-aging gıdasıdır.İçerdiği

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz